Forkliftler
Netherlands
Australia
Germany
Belgium
Dubai
Panama
Forkliftcenter BV
Hornweg 18
NL - 1045 AR Amsterdam
Sales Team
Tel. +31 (0)20 497 4101
Fax +31 (0)20 497 4865
info@forkliftcenter.com

Forkliftcenter | Kiralama seçeneği

Kİralık forklİft

Forkliftcenter olarak iş yükünüzün sık sık değiştiğini anlıyoruz. Yılın sadece bir ayı için forkliftlere veya diğer liman ekipmanlarına ihtiyacınız olabilir. Belki de sizinki bakımdayken doldurmak için bir konteyner reachstacker istifleyici arıyorsunuz. Ve belki işler o kadar yoğundur ki, kısa bir süre için ikinci bir forkliftin sizi desteklemesini istersiniz. İhtiyacınız olan şeye sahip olduğunuzdan emin olmak bizim işimiz. Verimli finansman çözümleri, hızlı teslimat ve terminal traktörlerinden forkliftlere kadar çok çeşitli liman ekipmanları ile Forkliftcenter'da kiralamak kolaydır.

İşİnİz İçİn mükemmel kİralık ekİpman

10-60 tonluk bir ağır forklift filonuz olduğunu, ancak yaklaşan bir iş için daha küçük bir forkliftin manevra kabiliyetine ihtiyacınız olduğunu hayal edin. Çözüm mü? Forklift kiralama. Forkliftcenter'da kiralık birkaç farklı forklift ve kaldırma kamyonu keşfedeceksiniz. Hangisinin ihtiyaçlarınız için en iyi olduğundan emin değil misiniz? Seçenekleri işinizin özelliklerine göre ince ayar yapıyoruz. Forklift çok kullanışlıysa, onu kalıcı bir varlık haline getirmek ister misiniz? Satış servisimize haber vermeniz yeterli!

Diyelim ki konteyner istifleyici kiralama, (boş) bir konteyner işleyici veya bir konteyner serpme makinesi kiralamakla mı daha çok ilgileniyorsunuz? Bunların hepsini kiralık kitaplarımızda da var. Hepsi kusursuz bir şekilde servis edilir, korunur ve göz açıp kapayıncaya kadar kapınıza teslim edilir. 

Ekİpman kİralama artık çok kolay

Basit ve kolay kiralama  hayal edin… Biz yaptık ve bu yüzden Forkliftcenter ile kiralarken zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. İhtiyacınız olan ekipman için bugün bize ulaşın. 

Keep on moving! 

rental conditions

ForkliftCenter BV