wózki widłowe
Netherlands
Australia
Germany
Belgium
Dubai
Panama
Forkliftcenter BV
Hornweg 18
NL - 1045 AR Amsterdam
Sales Team
Tel. +31 (0)20 497 4101
Fax +31 (0)20 497 4865
info@forkliftcenter.com

Forkliftcenter | Wynajem

Wynajem

Przedstawiciele Forkliftcenter rozumieją, że specyfika prac wykonywanych przez klienta często się zmienia. Być może potrzebujesz wózków widłowych lub innych urządzeń portowych tylko na jeden miesiąc w roku albo też szukasz wózka widłowego, który stanowić będzie zastępstwo podczas konserwacji już posiadanego wózka. Wystąpić może także możliwość, że realizacja projektu wymaga drugiego wózka widłowego, aby wesprzeć Cię przez krótki okres czasu w wykonywaniu kluczowych zadań. Naszym zadaniem jest zapewnić, że dysponujesz sprzętem, którego potrzebujesz. Dzięki efektywnym rozwiązaniom finansowym, szybkiej dostawie i ogromnemu asortymentowi sprzętu portowego, od ciągników terminalowych aż po wózki widłowe, wynajem przy współpracy z Forkliftcenter to sama przyjemność.

Sprzęt na wynajem idealnie dostosowany do specyfiki Twojej pracy

Wyobraź sobie, że posiadasz flotę ciężkich wózków widłowych o udźwigu 10-60 ton, ale potrzebujesz zwrotności mniejszego wózka widłowego celem realizacji nadchodzącego zadania. Jak rozwiązać ten problem? Korzystny może okazać się wynajem wózków widłowych. W ramach asortymentu Forkliftcenter znajdziesz kilka różnych wózków widłowych i podnośnikowych do wynajęcia. Nie jesteś pewien, który z nich będzie w najpełniejszym stopniu dostosowany do Twoich potrzeb? Dopasujemy dostępne opcje do specyfiki Twojej pracy. Co natomiast jeśli wózek widłowy okaże się tak przydatny, że będziesz chciał nabyć go na stałe? Po prostu poinformuj o tym nasz dział sprzedaży!

Bardziej interesuje Cię wynajem wózka widłowego typu reach-stacker, wynajem (pustego) kontenera lub rozrzutnika kontenerów? Wszystkie te urządzenia można od nas wynająć. Są one doskonale serwisowane, konserwowane i mogą zostać dostarczone we wskazane miejsce w mgnieniu oka.

Łatwy leasing i wynajem sprzętu

Wyobraź sobie nieskomplikowany leasing i wynajem ... z nami jest to możliwe, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, wynajmując lub dzierżawiąc sprzęt od Forkliftcenter. Skontaktuj się z nami już dziś aby otrzymać sprzęt, którego potrzebujesz.

Keep on moving! 

rental conditions

ForkliftCenter BV