wózki widłowe
Netherlands
Australia
Germany
Belgium
Dubai
Panama
Forkliftcenter BV
Hornweg 18
NL - 1045 AR Amsterdam
Sales Team
Tel. +31 (0)20 497 4101
Fax +31 (0)20 497 4865
info@forkliftcenter.com

Forkliftcenter | Transport i spedycja

Transport i spedycja 

Czekanie to strata czasu, zwłaszcza, gdy czekasz na części zamienne, osprzęt lub nowy sprzęt, którego potrzebujesz, aby Twoja firma mogła się rozwijać. Na szczęście Forkliftcenter oferuje szybki, efektywny transport i wysyłkę, bez względu na to, gdzie mieści się siedziba Twojej firmy. Naszym celem jest dostarczenie sprzętu, którego potrzebujesz tak szybko, jak to tylko możliwe.

Sprzęt w magazynie, gotowy do transportu

Ponad 300 różnych elementów wyposażenia magazynowego i portowego w magazynie może ruszyć w Twoją stronę niemalże natychmiast. Znacznie skróci to czas oczekiwania na dostawę.  Dzięki naszemu wydajnemu zespołowi logistycznemu realizacja zamówień przebiega wręcz błyskawicznie. Już w momencie otrzymania zlecenia rozpoczynamy jego realizację. W tym samym czasie zespół transportowy zaczyna potwierdzać opcje wysyłki.

Dogodna lokalizacja

Nasz główny zakład w Holandii znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska Schiphol oraz portu żeglugowego. Niezależnie od tego, czy skontaktujesz się z nami w sprawie wynajmu wózka widłowego, zakupu żurawia portowego, czy też części zamiennych - będziemy w stanie zrealizować Twoje zamówienie w mgnieniu oka.

Skontaktuj się z nami już dziś

Chcesz poznać czas lub koszty związane z wysyłką lub transportem konkretnego urządzenia do Twojej siedziby? Skontaktuj się z nami już dziś! 

Keep on moving!
ForkliftCenter BV