Forkliftler
Netherlands
Australia
Germany
Belgium
Dubai
Panama
Forkliftcenter BV
Hornweg 18
NL - 1045 AR Amsterdam
Sales Team
Tel. +31 (0)20 497 4101
Fax +31 (0)20 497 4865
info@forkliftcenter.com

Forkliftcenter | Taşıma ve nakliye

Taşıma ve nakliye

Beklemek zaman kaybıdır. Özellikle işinizin devam etmesi için ihtiyaç duyduğunuz yedek parça, ataşman veya yeni ekipmanı beklerken. Neyse ki, Forkliftcenter kendini dünyanın neresinde olursanız olun hızlı, verimli taşıma ve nakliyeye adamıştır. Amacımız, ihtiyacınız olan ekipmanı en kısa sürede sitenizde bulundurmaktır.

Stokta ve kullanıma hazır ekipman 

300'ün üzerinde farklı atrepo ve liman ekipmanını stoklarımızda kullanıma hazır halde bulunduruyoruz. Bu, bekleme sürenizi önemli ölçüde azaltıyor. Ve süper verimli lojistik ekibimiz iş başındayken her şey daha da hızlı ilerliyor. Siparişinizi aldığımız andan itibaren işlemeye başlıyoruz. Ekibimiz aynı anda gönderim seçeneklerini onaylamaya başlamaktadır.

Uygun bir konumda 

Hollanda'daki ana ofisimiz, Schiphol Havalimanı'na sadece kısa bir mesafededir. Ve nakliye limanı da hemen köşededir. Forklift kiralama, mobil liman vinci satın alma veya yedek parça ihtiyacınız için bizimle iletişime geçin, ihtiyacınız olan her şey kısa sürede size ulaştırılacaktır.

Bugün bize ulaşın

Belirli bir ekipmanın sitenize taşıma veya nakliyesi ile ilgili süreyi veya maliyetleri bilmek ister misiniz? Bugün bize ulaşın! 

Keep on moving!
ForkliftCenter BV