Forkliftler
Netherlands
Australia
Germany
Belgium
Dubai
Panama
Forkliftcenter BV
Hornweg 18
NL - 1045 AR Amsterdam
Sales Team
Tel. +31 (0)20 497 4101
Fax +31 (0)20 497 4865
info@forkliftcenter.com

Forkliftcenter | Satılık Forklift ve Reachstacker

Satılık forklİft

Makine filonuzu yükseltiyor musunuz? Satılık forklift mi arıyorsunuz? Bütçenize uygun bir konteyner istifleyici fiyatı mı lazım? Veya uygun fiyatlı (boş) bir konteyner işleyicisi olabilir mi? Yeni veya kullanılmış ekipman arıyorsanız, Forkliftcenter'da bulacaksınız.

Doğru ekİpman 

Depo ve liman ekipmanlarına yapılan yatırım hafife alınmamalıdır. Yalnızca tam olarak ihtiyacınız olanı sağlayan ekipmanı kabul ettiğinizden emin olun. Forkliftcenter tamamen markalardan bağımsızdır. Bu, bir kataloğun sınırlamalarına göre değil, ihtiyaçlarınıza göre tavsiye alacağınız anlamına gelir. İster satılık bir forklift, ister bir terminal traktörü, bir (boş) konteyner yükleyici veya bir reachstacker istifleyici arıyorsanız, fiyat, boyutlar, kullanım kolaylığı, kapasite ve güvenilirlik yaptığınız seçimi belirleyecektir. Uzmanlarımız, net bir karara varmak için seçenekler ve kafa karışıklığı konusunda size rehberlik ediyor.

Doğru ataşman 

Farklı bir ataşmanla mevcut ekipmanınızın potansiyelini optimize edebileceğiniz zamanlar da vardır; forkliftiniz için farklı bir çatal setinden daha karmaşık bir şeye ihtiyacınız olmayabilir. Forkliftcenter, olanaklar konusunda size rehberlik etmekten mutluluk duyar. 

Mevcut ve kullanıma hazır

Forkliftcenter, stokta bulunan, dünyanın her yerine gönderilmeye ve taşınmaya hazir 300'den fazla makine ve ekipman parçasıyla, ihtiyacınız olan her şeye, ihtiyacınız olan yerde ve zamanda sahip olmanızı sağlar. Peki gümrük ve transit belgelerine gelince? Onlarla sizin için ilgileniyoruz. Aradığınız ekipmanı görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin. 

Keep on moving! 
ForkliftCenter BV