Forkliftler
Netherlands
Australia
Germany
Belgium
Dubai
Panama
Forkliftcenter BV
Hornweg 18
NL - 1045 AR Amsterdam
Sales Team
Tel. +31 (0)20 497 4101
Fax +31 (0)20 497 4865
info@forkliftcenter.com

Forklifcenter hakkında

Hakkımızda 

Forkliftcenter, forkliftler ve liman ekipmanları için tek adresinizdir. Forklift, (boş) konteyner yükleyiciler, reachstacker istifleyicileri veya terminal traktörleri arıyorsanız, çok çeşitli marka ve modeller bulacaksınız. Ve uzmanlarımızın hedefe yönelik tavsiyeleri sayesinde, hangilerinin özel taleplerinize en uygun olduğunu tam olarak bileceksiniz. Forkliftcenter hizmet vermeyi taahhüt eder. Birincil sitemizin Hollanda'daki Schiphol Havalimanı'ndan sadece birkaç dakika uzaklıkta olduğunu ve 300'den fazla farklı makine ve ekipmanla dolu olduğunu göreceksiniz. Taşıma ve nakliye ekibimizle dünyanın neresinde olursanız olun, ihtiyacınız olan makine, ekipman veya ataşmanlar en kısa sürede size ulaştırılacaktır.

Stok Bİzden, Seçİm Sİzden

Forkliftcenter, forkliftler ve diğer liman ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. Satılık ve kiralık forkliftler, (boş) konteyner yükleyiciler. reachstacker istifleyiciler, çekiciler ve low-bed treylerler ile her zaman özel ihtiyaç ve taleplerinize uygun makineye sahibiz. Ve ekipman seçiminde kararsızlığınızı giderecek bir tavsiye mi arıyorsunuz? Uzmanlarımız hizmetinizde! 

Satılık, uzun veya kısa dönem kİralık?

İhtiyaçlarınız önce gelir. Her yıl birkaç ay için mobil liman vincine, konteyner yükleyicisine veya ekstra forklifte ihtiyacınız olabilir. Kalıcı ekipmana yatırım yapmak istemeyebilirsiniz. Bu nedenle Forkliftcenter hedefli kiralama seçenekleri sunar. Ekipmanımızı ihtiyacınız olduğunda, bakım veya servis konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, ancak iyi yapılmış bir işin tüm sevinciyle kullanın. Sonunda kullandığınız depo veya liman ekipmanının filonuzun bir parçası olmayı hak ettiğine karar verirseniz ne olur? İster yeni ister kullanılmış araç alışverişi yapın, satış ekibimiz tam olarak istediğiniz şeye sahip olduğunuzdan emin olacaktır.

Bakım, Servİs & Onay Mührü

Forkliftcenter'da neye yatırım yaptığınızı tam olarak bilmeniz gerektiğine inanıyoruz. Bir makinenin çalışmadığı zaman ne kadar maliyetli olduğunu anlıyoruz. Ve bu nedenle, tüm ikinci el ekipmanımızın, tesisimizden ayrılmadan önce, tam olarak servis edildiğinden, kapsamlı bir şekilde kontrol edildiğinden ve yetenekli teknisyenlerimiz tarafından onaylandığından emin oluruz. Makinenizin tam olarak nasıl performans gösterdiğini görmek ve tüm sorularınızı uzmanlarımıza sormak için sizi video bağlantısıyla sanal bir test sürüşü yapmaya davet ediyoruz. Tavsiye, teknik yardım ve tabii ki gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yedek parça için hazırız. Bu şekilde kaliteye, en iyi hizmete ve güvenilirliğe yatırım yaptığınızı bileceksiniz.

Küresel teslİmat

Küresel teslimat mı? Bu konuda ciddiyiz. Ekipmanınız, dünyanın neresinde olursa olsun, seçtiğiniz siteye teslim edilecektir. Ve noktalı çizgiyi imzalamadan önce bundan emin olacaksınız. Çünkü taşıma ve nakliye Forkliftcenter'da son dakikaya bırakılan bir şey değildir. Herhangi bir şey kesinleşmeden önce ekipmanınızın teslimatına yönelik en iyi yaklaşıma karar vermek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Nakliye departmanımız, yatırım yaptığınız depo ve liman ekipmanı için en uygun taşıyıcı seçeneklerini aramaya başlar. Bu, ekipmana ihtiyaç duyduğunuz hıza ve teslimat bütçenize bağlıdır. Peki gümrük ve transit belgelerine gelince? Her şeyin A'dan Z'ye sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlamak için bunları çok önceden sıraladık.

Yedek parçalar

Forkliftcenter olarak forkliftlerinizi ve liman ekipmanlarınızı bir yolculukta olarak görüyoruz. Bu da hareket etmeye devam etmesi gerektiği anlamına geliyor. Bu nedenle, ekipmanınızın tüm kullanım ömrü boyunca uzman desteği sağlıyoruz. Peki yedek parçaya ihtiyacınız olduğunda? Kesinti süresini en aza indirmek için tam olarak ihtiyacınız olan şeye sahip olduğunuzdan emin oluruz. 'Yedek parça talebi' formumuzu doldurarak aradığınızı bize bildirin. Herhangi bir şüphe varsa, bir telefon görüşmesi ile takip edeceğiz. İhtiyacınız olan parçalar yakında size doğru yola çıkacaktır. Peki ya bunları bir teknisyenin kurmasını isterseniz? Bir tane gönderiyoruz. "Uçan tamirciler", Forkliftcenter hizmetinin bir parçasıdır.

Uçan tamİrcİler

Üzgün ​​olmaktansa güvende olmak daha iyi. Özellikle onlarca ton ağırlığı kaldıran ve hareket ettiren liman ekipmanları söz konusu olduğunda. Bu nedenle Forkliftcenter, uluslararası bir servis teknisyenleri ekibi kurmuştur. Dünya çapında mevcut, her koşulda kolayca monte edilebilen mobil bir atölye ile sitenize seyahat edecekler. Uzman bilgisi ve anlayışıyla, "Uçan tamircimiz", ekipmanınızın olması gerektiği gibi güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Küresel düşünmek ama yerel hareket etmek

Forkliftcenter küresel düzeyde faaliyet göstermektedir. Ancak, her bir projenin benzersiz ihtiyaçlarını tanıyan yerel bir odak alıyoruz. Sizinle ve işbirliği yaptığımız ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışarak, ihtiyacınız olan servis, makine, depo veya liman ekipmanına her zaman ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda sahip olmanızı sağlıyoruz.

Keep on moving!