wózki widłowe
Netherlands
Australia
Germany
Belgium
Dubai
Panama
Forkliftcenter BV
Hornweg 18
NL - 1045 AR Amsterdam
Sales Team
Tel. +31 (0)20 497 4101
Fax +31 (0)20 497 4865
info@forkliftcenter.com

Forkliftcenter | O nas

O nas 

Forkliftcenter to kompleksowy sklep z wózkami widłowymi i urządzeniami portowymi. Znajdziesz tu szeroką gamę marek i modeli wózków widłowych, wózków do transportu (pustych) kontenerów oraz ciągników terminalowych. Dzięki poradom naszych ekspertów będziesz wiedział, które z nich najlepiej odpowiadać będą Twoim potrzebom.

Forkliftcenter stawia na optymalną obsługę klienta. Nasza główna siedziba znajduje się zaledwie kilka minut od lotniska Schiphol w Holandii i posiada ponad 300 różnych maszyn oraz urządzeń. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu transportowego i spedycyjnego, bez względu na to, w którym miejscu na świecie się znajdujesz, w mgnieniu oka będziemy w stanie dostarczyć Ci potrzebną maszynę, sprzęt lub części zamienne.

Twój wybór 

Forkliftcenter specjalizuje się w wózkach widłowych i innych urządzeniach portowych. Dysponując wózkami widłowymi, ładowarkami do (pustych), kontenerów, reach stackerami, ciągnikami holowniczymi i przyczepami niskopodwoziowymi na sprzedaż oraz na wynajem, zawsze dysponować będziemy maszyną, która jest dostosowana do Twoich specyficznych potrzeb i preferencji. Jeśli natomiast potrzebujesz porady lub wskazówek przy wyborze sprzętu, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Na sprzedaż, w leasingu i na wynajem

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. Być może potrzebujesz żurawia portowego, wózka kontenerowego lub dodatkowego wózka widłowego na kilka miesięcy w roku lub nie chcesz inwestować w sprzęt na stałe. Forkliftcenter oferuje spersonalizowane opcje leasingu i wynajmu. Korzystaj z naszego sprzętu wtedy, kiedy go potrzebujesz, nie martwiąc się o konserwację czy serwisowanie i mając pewność, że każdy projekt zostanie zrealizowany w sposób profesjonalny. Co jednak w sytuacji, gdy zdecydujesz, że używany przez Ciebie sprzęt magazynowy lub portowy zasługuje na to, aby stać się częścią Twojej floty? Niezależnie od tego, czy kupujesz maszyny nowe czy używane, nasz zespół zadba o to, abyś Wszedł w posiadanie idealnie dostosowanych do Twoich potrzeb urządzeń

Gwarancja jakości

Przedstawiciele firmy Forkliftcenter uważają, że klient powinien dokładnie wiedzieć, w co inwestuje. Zdajemy sobie sprawę z tego jak kosztowne mogą być maszyny, które są niesprawne. Dbamy o to, aby wszystkie nasze używane urządzenia były regularnie serwisowane, kompleksowo sprawdzane, a ich stan weryfikowany przez wykwalifikowanych techników. Zapraszamy do odbycia wirtualnej jazdy próbnej za pośrednictwem transmisji wideo, co pozwoli sprawdzić, jak działa dana maszyna i zadać ekspertom nurtujące pytania. Pozostajemy do dyspozycji klientów w zakresie doradztwa, pomocy technicznej i części zamiennych, które mogą być potrzebne w przyszłości. Sprawia to, że klient ma pewność, iż inwestuje w jakość, najlepszy serwis i niezawodność.

Dostawa do każdego miejsca na świecie

Dostawa do każdego miejsca na świecie? Jak najbardziej! Zamówiony sprzęt zostanie dostarczony do wybranego przez Ciebie miejsca bez jakichkolwiek kłopotów. Możemy to zagwarantować jeszcze przed podpisaniem umowy.  Wysyłka i transport nie są w przypadku Forkliftcenter kwestiami pozostawianymi na ostatnią chwilę. Zanim sfinalizujemy zamówienie, wspólnie z klientem decydujemy o najlepszym sposobie dostawy sprzętu. Nasz dział transportu rozpoczyna poszukiwania najodpowiedniejszych opcji transportowych dla sprzętu magazynowego lub portowego, w który klient postanowił zainwestować. Bierzemy pod uwagę terminy podane przez klienta, jak również budżet przeznaczony na dostawę. Co natomiast dokumentami celnymi i tranzytowymi? Przygotowujemy je z wyprzedzeniem, aby proces transportu przebiegł bez trudu.

Części zamienne

Przedstawiciele Forkliftcenter postrzegają użytkowane przez klientów wózki widłowe i urządzenia portowe jako pojazdy użytkowe, co oznacza, że muszą one być w ciągłym ruchu, aby na siebie zarabiać. Dlatego też zapewniamy fachowe wsparcie przez cały cykl życia sprzętu. Kiedy potrzebujesz części zamiennych, otrzymasz od nas dokładnie takie podzespoły jakich potrzebujesz, aby zminimalizować czas przestoju. Daj nam znać, czego szukasz, wypełniając formularz "Zamawianie części zamiennych". W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Potrzebne części zamienne zostaną przesłane możliwie jak najszybciej. Jeżeli zgłoszona zostanie potrzeba ich montażu przez eksperta, wraz z częściami wyruszy nasz mechanik, który zajmie się realizacją tego zadania.

Lotni mechanicy

Bezpieczeństwa nigdy za wiele, Zwłaszcza, gdy chodzi o urządzenia portowe, które podnoszą i przemieszczają dziesiątki ton ciężaru. Firma Forkliftcenter stworzyła międzynarodowy zespół techników serwisowych, dostępnych na całym świecie, którzy to odwiedzą Cię wraz ze swoim mobilnym warsztatem, który można łatwo zmontować w każdych warunkach. Nasi "lotni mechanicy", dysponujący fachową wiedzą i doświadczeniem, zapewnią, że Twój sprzęt będzie zawsze działał tak jak powinien.

Myślimy globalnie, działamy lokalnie 

Forkliftcenter działa na poziomie globalnym. Niemniej jednak, skupiamy się również na działaniach lokalnych, które uwzględniają unikalne potrzeby każdego projektu. Dzięki ścisłej współpracy z klientami i naszymi partnerami mamy pewność, że zawsze masz do dyspozycji serwis, urządzenia, jak również wyposażenie magazynowe lub portowe, którego potrzebujesz w danym w miejscu i czasie.

Keep on moving!